Jak przebiega proces zamówienia

Wycena projektu

Nasz zespół gromadzi wszystkie istotne dane projektowe, aby pomóc Ci rozważyć najważniejsze punkty zamówienia, a także aby przedstawić naszą propozycję cenową. Zapytania należy wysyłać na naszą pocztę elektroniczną: info@77roots.com

Zatwierdzenie wyceny

Rozpoczęcie prac następuje po zaksięgowaniu przez 77 Roots 50% wartości zamówienia.

Etap projektowania

Na tym etapie tworzony jest szczegółowy projekt i wizualizacje. Od przekazania Państwu wizualizacji do przeglądu, aż do ostatecznego zatwierdzenia.

Produkcja

Zintegrowaliśmy niestandardowe oprogramowanie i precyzyjną produkcję, aby przynieść korzyści wizualne i funkcjonalne Tobie, Twojemu Klientowi, by perfekcyjnie odwzorować projekty z wizualizacji.

Wysyłka i dostawa

Nasz zespół zajmie się całą logistyką od początku do końca. Wysyłamy odpowiednio oznaczone elementy do samodzielnego montażu. Wszystko to sprawia, że Twój produkt jest bezpiecznie zapakowany i dotrze na czas w stanie nienaruszonym.

Montaż

Jeśli interesuje Cię montaż wykonany przez nasz zespół - żaden problem. Sposób montażu jest ustalany na samym początku zamówienia. Nasz zespół instalatorów jest tutaj, aby Ci w tym pomóc.

FAQ

W jaki sposób mogę pielęgnować dekoracje parametryczne?

To bardzo proste. Każdy element jest lakierowany, więc nie ma problemu z zabrudzeniami
przy sprzątaniu.
Każdy element może być umyty/odkurzony lekko wilgotną szmatką, lecz należy pamiętać by nie przesadzać z ilością użytej wody, gdyż mówimy tu o naturalnym drewnie.

Dodatkowo - do każdego zamówienia dołączamy uniwersalną, giętką ssawkę szczelinową kompatybilną z większością odkurzaczy!

Czy sklejka to jedyny materiał jakiego używacie?

Otóż nie. Jeśli Klient do swojego indywidualnego projektu życzy użycia innego materiału niż sklejka, np. w celu pokrycia go kolorem, wówczas proponujemy MDF, sklejkę melaminowaną lub płytę laminowaną.

Czy mogę otrzymać próbkę materiału?

Oczywiście, że tak! Próbka sklejki lakierowanej z naszej standardowej palety lakierów jest bezpłatna. Każda kolejna sztuka jest płatna w wysokości 40zł/szt.

Czy istnieje możliwość zamówienia usługi montażu?

Jak najbardziej! W informacji zamówienia wystarczy wspomnieć o wliczeniu montażu w wycenę, a my się zajmiemy resztą.

Czy możliwa jest wysyłka ścianki do samodzielnego złożenia i zamontowania?

Potwierdzamy! Ścianki składają się z modułów, które można samodzielnie złożyć i zamontować. Dołączamy do wysyłki również instrukcję złożenia i montażu, która jest intuicyjna i prosta. Każdy element jest oznaczony, więc to dziecinnie proste!

Jestem projektantem/ką i wykonuję projekt budynku użytku publicznego. Czy macie Państwo certyfikaty trudnopalności na Wasze produkty?

Zdecydowanie! Posiadamy certyfikat trudnopalności sklejki Bs1-d0, a także używamy lakierów trudnopalnych do wykonania takich zamówień. Należy jednak pamiętać, że paleta kolorów w tym przypadku jest inna i polegamy jedynie na tej od producenta.

Czy Państwa meble można używać na zewnątrz?

Jeśli Klient zamawia mebel do użytkowania na zewnątrz, musi nas o tym poinformować. Używamy wtedy innego rodzaju sklejki oraz specjalnego lakieru odpornego na warunki atmosferyczne.

Czy prowadzicie sprzedaż wysyłkową także za granicę?

Zgadza się! Na ten moment wysyłaliśmy nasze produkty do Belgii, Holandii, Niemiec oraz Szwajcarii, więc państwa z UE są w naszym zasięgu.